Brak możliwości sterylizacji końcówek stomatologicznych, sprzętu anestezjologicznego itp. po każdym pacjencie
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

Brak możliwości sterylizacji końcówek stomatologicznych, sprzętu anestezjologicznego itp. po każdym pacjencie

W branży medycznej (szczególnie stomatologicznej) dużym problemem jest, jak postępować z wyrobami medycznymi, które nie powinny być poddawane sterylizacji. Słaba wytrzymałość na wysoką temperaturę powoduje, że jedynym rozwiązaniem jest zastosowanie środków, które będą działały sporobójczo oraz kompatybilne z materiałami np.: końcówek stomatologicznych. Dodatkowym utrudnieniem jest brak możliwości zanurzenia takiego sprzętu i umycie przed wykonaniem dezynfekcji wysokiego poziomu HLD.


Gama preparatów Virusolve+ (Koncentrat, Gotowy Do Użycia i Chusteczki) pozwala myć i dezynfekować jednoetapowo, także przez przetarcie. Działając na spory w czasie 5 minut pozwalają szybko przeprowadzić dekontaminację końcówek i osprzętu anestezjologicznego oraz przywrócić sprzęt do zastosowania nawet na następnym pacjencie. Preparaty Virusolve+ idealne są dla końcówek, osprzętu anestezjologicznego, inkubatorów oraz wyrobów z napędem elektrycznym jak np.: wiertarki ortopedyczne. W zależności od wyboru formy użytkowej możliwe jest użycie ekonomicznego Virusolve+ Koncentrat, wygodnego w użyciu Virusolve+ GDU oraz najwygodniejszych i najlepiej nasączonych środkiem Virusolve+ Chusteczki.

mcpolska.pl

happy nurses

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.