Długotrwała obróbka narzędzi - potrzeba doczyszczenia trudno dostępnych części w narzędziach
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

Długotrwała obróbka narzędzi - potrzeba doczyszczenia trudno dostępnych części w narzędziach

Dokładne oczyszczenie narzędzi, szczególnie tych z zamkniętymi przekrojami i trudnodostępnymi elementami wymaga sporo pracy. Niektóre preparaty oparte na składnikach takich jak: aldehyd glutarowy, aktywny tlen, kwas nadoctowy powodują utrwalanie zanieczyszczeń, co wymusza konieczność szczotkowania i doczyszczania.
Dzięki zawartości poliaminy, związków amoniowych oraz składników dobrze zwilżających powierzchnie metali i tworzyw Virusolve+, Virusolve+ EDS nie tylko nie utrwalają zanieczyszczeń, lecz najczęściej potrafuią sobie poradzić nawet z już utrwalonymi zanieczyszczeniami. Badania praktyczne wykonane na hemostazach koagulacyjnych wykazały, że także Viruzyme PCD oparty na trzech enzymach i aminach bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia z najtrudniej dostępnych elementów narzędzi. Wszystko to w połączeniu z łatwością przygotowania roztworów oraz bardzo krótkim czasie działania już od 5 minut znacznie skraca proces dekontaminacji narzędzi.
Także preparaty myjące oparte ne enzymach (Viruzyme, Viruzyme Eco i Viruzyme III) oraz pozbawione enzymów (Virudet N) skutecznie usuwając zanieczyszczenia przyspieszają proces mycia i dezynfekcji endoskopów. Zastosowanie podczas transportu do Centralnej Sterylizatorni odpowiednio skutecznie nawilżających narzędzia i endoskopy środków PreFoam i PreGel zapobiega utrwalaniu zanieczyszczeń i konieczności doczyszczania.

mcpolska.pl

happy nurses

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.