Niszczenie narzędzi przez proces dekontaminacji
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

Niszczenie narzędzi przez proces dekontaminacji

Wielu Użytkowników skarży się na to, że niektóre preparaty (zwłaszcza proszkowe) powodują czernienie i korozję narzędzi, zwłaszcza tych delikatnych. Jest ono wynikiem wnikania nierozpuszczalnych składników szczególnie proszkowych preparatów.
Wykorzystanie płynnej kompozycji poliaminy, związków amoniowych oraz doskonałych inhibitorów korozji zawartych w preparatach Virusolve+ i Virusolve+ EDS lub amin i enzymów z inhibitorami korozji w Viruzyme PCD pozwoliło zapewnić maksymalną ochronę przed korozją i niszczeniem nawet tych najdelikatniejszych materiałów. Badania wykonane zgodnie z metodami ASTM wykazały pełną zgodność preparatów nawet z tak delikatnym metalem, jakim jest aluminium oraz tak wrażliwym tworzywem jakim jest pleksi. Dzięki skutecznemu rozpuszczaniu zanieczyszczeń przez preparaty m.in. Virusolve+, Viruzyme PCD, ale także nawilżające piankę – PreFoam i żel – PreGel, nie ma konieczności stosowania destrukcyjnej metody doczyszczania – szczotkowania. Preparaty Virusolve+ i Virusolve+ EDS i Viruzyme PCD nie zawierają w swoim składzie agresywnych dla metali i tworzyw składników: aktywnego tlenu, kwasów, chloru, ani aldehydów.
Doskonałą ochroną narzędzi przed korozją, zatarciami i niszczeniem jest konserwujący preparat w formie bezsilikonowego oleju parafinowego – MedLube.

 

mcpolska.pl

happy nurses

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.