Za długi czas dezynfekcji powierzchni, narzędzi, wyrobów medycznych
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

Za długi czas dezynfekcji powierzchni, narzędzi, wyrobów medycznych

Wielu naszych klientów miało kiedyś problemy z szybkim przygotowaniem powierzchni np.: Bloku Operacyjnego lub narzędzi w Centralnej Sterylizatorni. Preparaty, które proponujemy pomogły te problemy rozwiązać, gdyż Virusolve+ (Koncentrat, Gotowy Do Użycia i Chusteczki). jednoetapowo myjąc i dezynfekując na poziomie sporobójczym (nie wymagają dwóch oddzielnych długotrwałych często etapów). Bardzo krótki czas przygotowania roztworu z płynnego koncentratu oraz najkrótszy czas działania sporobójczego na powierzchniach (5 minut) znacznie przyspiesza cały proces mycia i dezynfekcji zwiększając efektywność personelu.
Preparaty do mycia i dezynfekcji narzędzi (Virusolve+ Koncentrat, Virusolve+ EDS i Viruzyme PCD) dzięki temu, że są w formie płynnej i nie muszą być aktywowane znacznie skracają czas obróbki narzędzi i endoskopów (porównując preparat Virusolve+ EDS i jeden z środków na bazie aktywnego tlenu nawet z 6 godzin do 15 minut). Dzięki domywaniu nawet trudnych do usunięcia zanieczyszczeń nie ma konieczności wydłużającego przygotowanie narzędzi szczotkowania narzędzi
Przed dodatkowym szczotkowaniem oraz problemami z obróbką narzędzi i endoskopów chronią je doskonale nawilżające preparaty PreFoam i PreGel. Dzięki lepszemu usuwaniu zanieczyszczeń proces obróbki jest dużo mniej pracochłonny i nie generuje tak często spotykanych błędów w doczyszczaniu.
Wprowadzenie na rynek urządzenia do kompleksowej dekontaminacji pomieszczeń i powietrza Airdecon 200 wraz z preparatem Amity HP75 znacznie automatyzuje i przyspiesza pracę personelu. Wysoka efektywność urządzenia pozwala zamiast przeprowadzać kilkukrotnie ten sam cykl dezynfekcji manualnej lub z użyciem niektórych urządzeń, wykonać jedną pełną dekontaminację z wykorzystaniem suchej mgły peroksonu i Airdecona 200 (przy założeniu, że chcemy osiągnąć redukcję, co najmniej wymaganą normą NFT 72-281). Proces dekontaminacji przyspiesza też fakt, że Airdecon 200 nie wymaga usuwania sprzętu z pomieszczenia, a po procesie dekontaminacji nie jest wymagane dalsze przygotowanie pomieszczenia do użycia.
W pracowni endoskopowej pomocnym narzędziem znacznie przyspieszającym przygotowanie endoskopu do użycia jest Scope Flush Pro. Pozwala on zastąpić niedokładną i czasochłonną procedurę manualną oraz długotrwałe i nie zawsze dające gwarancję skuteczności mycie i dezynfekcję w myjni endoskopowej.
Zastosowanie w Centralnej Sterylizatorni w procesach maszynowych preparatu Virudet NDA, jako neutralizatora i pomocniczego środka suszącego, skraca o ponad 15% cykl dekontaminacji wyrobów medycznych. Przy założeniu dużej liczby zestawów poddawanych obróbce w cyklu dziennym, daje to spore oszczędności czas pracy wyspecjalizowanego personelu.

mcpolska.pl

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.