Firma sprzątająca
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

Firma sprzątająca

Szereg czynności wykonywanych dotychczas przez personel firm, instytucji, a szczególnie jednostek służby zdrowia jest przekazywanych firmom zewnętrznym. W ramach planu higieny konieczne staje się zapewnienie określonych w umowie standardów czystości oraz higieny, mające wpływ na pozycję firmy na rynku. W kontekście silnej konkurencji oraz nacisków ze strony klientów istotne się staje, aby w palecie rozwiązań posiadać takie środki, które zapewnią sprawną obsługę kontraktu. Np.: w sytuacji pojawienia się w szpitalu ognisk Clostridium difficile ważne jest dysponowanie preparatem, który szybko i skutecznie wyeliminuje zagrożenie.

MCPOLSKA.PL proponuje swoje skuteczne rozwiązania w dziedzinie sporobójczej dezynfekcji wysokiego poziomu powierzchni – Virusolve+ (koncentrat, gotowy do użycia, chusteczki). Preparaty gwarantują skuteczne zwalczenie Clostridium difficile oraz wywołującej zgorzel gazową Clostridium perfringens. Formy płynne idealnie znajdują zastosowania do mycia i dezynfekcji powierzchni płaskich, a nasączone środkiem chusteczki idealnie pozwalają myć i dezynfekować między innymi otoczenie pacjenta, szafki, mniejsze powierzchnie, a także inkubatory. Preparaty Virusolve+ pozwalają uprościć procedury dekontaminacji powierzchni dzięki posiadaniu właściwości myjących i dezynfekujących. Coraz większe rozpowszechnienie usług fumigacji pomieszczeń zwiększyło zapotrzebowanie na zastosowanie innowacyjnego systemu wykorzystującego suchą mgłę peroksonu – Airdecon 200 z preparatem Amity HP75. Zastosowanie urządzenia o takiej skuteczności i dodatkowo gwarantującego najwyższy poziom dezynfekcji powietrza i powierzchni już po jednym procesie dekontaminacji czyni usługi świadczone przez firmę Użytkownika tego systemu bardziej konkurencyjnymi.

mcpolska.pl

firm sprzatajaca

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.