Gabinety stomatologiczne
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

Gabinety stomatologiczne

W gabinetach stomatologicznych prowadzone są w większości inwazyjne zabiegi zdrowotne wiążące się z kontaktem z krwią, tkankami miękkimi i twardymi, śliną, bioaerozolem, będącymi źródłem i doskonałym przenośnikiem groźnych mikroorganizmów. Wiele z nich może powodować groźne powikłania wywoływane np.: przez wirusy HBV, HCV (wirusowe zapalenie wątroby grupy B lub C) oraz HIV (przyczyna choroby AIDS). Przez nieodpowiednie mycie i dezynfekcję szczególnie ostrych instrumentów można sprawić, że ktoś stanie się nosicielem groźnej choroby zakaźnej. Nieodpowiednie postępowanie np.: z końcówkami stomatologicznymi może spowodować albo ich uszkodzenie, albo zakażenie pacjenta bytującymi na nich drobnoustrojami.
MCPOLSKA.PL proponuje kompleksowe rozwiązania do mycia i dezynfekcji narzędzi, powierzchni, wierteł, końcówek – preparaty Virusolve+ w różnych formach użytkowych, Płynny koncentrat jest idealny do mycia i dezynfekcji powierzchni, szczególnie tych ze strefy dotykowej pacjenta oraz narzędzi i wierteł w jednym procesie. Gotowy do Użycia, a także Chusteczki mogą być stosowane na małych powierzchniach np.: unitu oraz asystora, a także do końcówek stomatologicznych (także zamiennie z Koncentratem). Te sporobójcze środki myjąco-dezynfekujące są idealnym rozwiązaniem problemów z brakiem możliwości sterylizacji oraz mycia zanurzeniowego końcówek stomatologicznych. Preparaty Virusolve+ pozwalają uprościć procedury dekontaminacji powierzchni i narzędzi dzięki posiadaniu właściwości myjących i dezynfekujących. Bezdotykowe systemy mycia (Gojo) oraz dezynfekcji (Purell) zapewniają najwyższe standardy w utrzymaniu higieny rąk, co jest kluczowe przy ochronie personelu i pacjenta przed zakażeniami przenoszonymi na rękach.

mcpolska.pl

happy nurses

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.