Kliniki okulistyczne
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

abcdefghijklmnopqrstuvwxyz#

Kliniki okulistyczne

W klinikach okulistycznych prowadzone są bardzo skomplikowane i inwazyjne zabiegi operacyjne z wykorzystaniem bardzo często mikrochirurgicznych metod operacyjnych (MIC). Sprawia to, że ochrona pacjenta przed zakażeniami staje się jeszcze bardziej wymagająca i trudniejsza, gdyż prawidłowe zdekontaminowanie takich narzędzi po zabiegu stanowi nie lada wyzwanie.
MCPOLSKA.PL proponuje do mycia i dezynfekcji takich narzędzi preparaty Virusolve+ i Virusolve+ EDS. Dzięki bardzo krótkiemu czasowi działania (5-10 minut), bardzo wysokiej kompatybilności na dezynfekowane metale i tworzywa oraz zawartości składników myjących gwarantują najwyższe standardy obróbki sprzętu okulistycznego. W swojej ofercie posiadamy również sporobójcze środki do dezynfekcji wysokiego poziomu powierzchni – Virusolve+ (koncentrat, gotowy do użycia, chusteczki), które dzięki szerokiemu spektrum (ze sporami), kompatybilności z metalami i tworzywami oraz niewydzielaniu oparów są bezpieczne dla pacjenta, personelu oraz dla drogiego sprzętu okulistycznego. Mają zastosowanie zależnie od formy użytkowej do m.in. płaskich poziomych i pionowych powierzchni, stołów operacyjnych, lamp oraz wszelkich sprzętów stosowanych w oddziałach zabiegowych klinik okulistycznych. Preparaty Virusolve+ pozwalają uprościć procedury dekontaminacji powierzchni i narzędzi dzięki posiadaniu właściwości myjących i dezynfekujących. Bezdotykowe systemy mycia (Gojo) oraz dezynfekcji (Purell) zapewniają najwyższe standardy w utrzymaniu higieny rąk, co jest kluczowe przy ochronie personelu i pacjenta przed zakażeniami przenoszonymi na rękach.

mcpolska.pl

happy nurses

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.