Pracownia endoskopowa
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

Pracownia endoskopowa

W pracowniach endoskopowych przeprowadza się codziennie dużą liczbę bardzo inwazyjnych zabiegów, które przy nieodpowiedniej dekontaminacji endoskopu i akcesoriów stanowią źródło groźnych dla zdrowia i życia pacjenta zakażeń. Dlatego tak ważne jest, zapobieganie zakażeniom wywoływanym między innymi przez Helicobacter pylori, prątki gruźlicy, bakterie typu Salmonella typhimurium lub Escherichia coli. Możliwe jest to tylko przez zastosowanie skutecznego mycia i dezynfekcji wysokiego poziomu ze sporami.
MCPOLSKA.PL proponuje alternatywę dla stosowanych od lat toksycznych i utrwalających zanieczyszczenia aldehydów, a także uciążliwego oddechowo i niekiedy negatywnie wpływającego na sprzęt i utrwalającego zanieczyszczenia kwasu nadoctowego. Alternatywą jest oparty na bezpiecznej formule preparat Virusolve+ EDS (wraz z wersją do myjni automatycznych – Virusolve+ EDS Auto). Nie tylko skutecznie zwalcza spory już po 5 minutach, lecz dodatkowo nie utrwala zanieczyszczeń i jest nieuciążliwy dla personelu pracowni endoskopowej. Powiązanie Virusolve+ EDS z preparatami do wstępnego procesu mycia (Viruzyme III i Viruzyme Eco w proceaach manualnych) i Viruzyme lub Virudet N (w procesach automatycznych) gwarantuje najwyższy poziom dekontaminacji endoskopów bezpieczny dla pacjenta i personelu. Innowacyjnym rozwiązaniem w endoskopii jest ScopeFlush Pro, który pozwala obniżyć środki inwestowane dotychczas w drogie myjnie endoskopowe. Urządzenie znacznie skraca czas obróbki endoskopów, a dodatkowo zapobiega zapychaniu kanałów przez zanieczyszczenia.

mcpolska.pl

happy nurses

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.