Przemysł farmaceutyczny
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

Przemysł farmaceutyczny

Przemysł farmaceutyczny, a także produkcja wszelkich produktów leczniczych wymagają zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa i najwyższych standardów zachowania jakości. Produkty stosowane do utrzymania higieny w tej gałęzi przemysłu powinny cechować się najwyższym dostępnym spektrum działania oraz nie wpływać na jakość produkowanego wyrobu końcowego.
W swojej ofercie MCPOLSKA.PL posiada preparaty z gamy Virusolve+ w formie skoncentrowanej, gotowej do użycia oraz chusteczek nasączonych roztworem użytkowym. Dzięki sporobójczemu spektrum działania skutecznie zwalczają zagrożenia mikrobiologiczne, a dodatkowo, co znalazło odzwierciedlenie u naszych klientów nie wpływa na jakość otrzymywanych w produkcji produktów leczniczych. Oparty na działaniu suchej mgły peroksonu Airdecon 2000 z preparatem Amity HP75 skutecznie zapewniają najwyższy poziom dezynfekcji całych pomieszczeń wraz z powietrzem i jako jeden z niewielu pozwala uzyskiwać ten poziom już w jednym cyklu dekontaminacji. Dodatkowo dzięki temu, że perokson ulega rozkładowi na składniki elementarne (tlen i woda) nie dochodzi do zanieczyszczenia żywności produktami rozkładu. Bezdotykowe systemy mycia (Gojo) oraz dezynfekcji (Purell) zapewniają najwyższe standardy w utrzymaniu higieny rąk, co w dużym stopniu ma wpływ na zagwarantowanie wysokiej jakości produkcji.

mcpolska.pl

 

spozywczy

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.