Przemysł spożywczy
 • jakpom2

  Jak mogę pomoc?

  ul. Poznańska 113

  60-185 Skórzewo k. Poznania

  tel/fax 61 822 65 61

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*

 

K

O

N

T

A

K

T

 

*

*

 

N

e

w

s

l

e

t

t

e

r

 

*

 

Przemysł spożywczy

Bezpieczeństwo żywności w dobie dużej konkurencji oraz wszechobecnych przepisów normujących zasady dobrej praktyki wytwarzania w przemyśle spożywczym zmuszają producentów do stosowania skutecznych metod zapobiegania i zwalczania drobnoustrojów atakujących żywność. Każdy błąd ma wpływ na pozycję producenta na rynku żywności.
MCPOLSKA.PL proponuje gamę sporobójczych myjąco-dezynfekcyjnych preparatów Virusolve+ w różnych postaciach użytkowych (koncentrat, gotowy do użycia i chusteczki), które dzięki zwalczaniu szeregu drobnoustrojów chronią żywność przed takimi mikroorganizmami jak: Listeria monocytogenes, Salmonella typhimurium oraz szereg innych. Preparaty Virusolve+ pozwalają uprościć procedury dekontaminacji powierzchni dzięki posiadaniu właściwości myjących i dezynfekujących. Oparte na systemie suchej mgły peroksonu urządzenie Airdecon 200 z preparatem Amity HP75 gwarantuje najwyższy poziom czystości pomieszczeń, w których przechowywana jest żywność i półprodukty wraz z powietrzem tam się znajdującym. Dodatkowo dzięki temu, że perokson ulega rozkładowi na składniki elementarne (tlen i woda) nie dochodzi do zanieczyszczenia żywności produktami rozkładu. Preparaty do mycia i dezynfekcji maszynowej gwarantują najwyższy poziom dezynfekcji tzw. dezynfekcję wysokiego poziomu, dzięki czemu zapewnione jest najwyższe bezpieczeństwo mikrobiologiczne żywności oraz opakowań stosowanych w przemyśle spożywczym. Bezdotykowe systemy mycia (Gojo) oraz dezynfekcji (Purell) zapewniają najwyższe standardy w utrzymaniu higieny rąk, co w dużym stopniu ma wpływ na zagwarantowanie wysokiej jakości produkcji zgodnie z praktyką GMP.
Nasza firma oprócz dezynfekcji proponuje również szereg specjalistycznych środków przemysłowych mających zastosowanie w przemyśle spożywczym, w tym: smary, oleje, detergenty czyszczące i odkamieniające oraz kleje i uszczelniacze.

mcpolska.pl

spozywczy

Lokalizacja

 • ul. Poznańska 113
  60-185 Skórzewo k/Poznania

Kontakt

 • 61 822 65 61
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.